Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

maldini

“De Vrij duhet te luaj nje ndeshje te madhe sepse duhet t’i tregoj Interit qe…”

18/05/2018, 18:40 |

“Sikur te isha ne vend te De Vrij do e luaja ndeshjen Lazio-Inter”.

Jane fjalet e Paolo Maldini, legjendes se Milan qe thote fjalet e tij rreth ceshtjes se De Vrij dhe mundesise nese duhet te luaj ose jo te … Read More