Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

nagatom

Mancini ka nje dyshim: te rejat e fundit mbi formacionin…

20/12/2014, 15:00 |

Inter pregaditet per sfiden e neserme kunder Lazios.

Mancini dhe grupi sic njofton Sky kane nisur stervitjen, stervitje kjo qe duhet te zgjidh dyshimet e teknikut. Per formacionin, mbrojta e konfirmuar, me te vetmin dyshim mes … Read More