Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

paredes

Inter, nga idea Vidal e deri te Kovacic per mesfushen: ja situata. Per te mos harruar edhe dy…

22/07/2018, 0:27 |

Pas kthimit nga Nanjing, Piero Ausilio studion te gjitha opsionet e mundshme per te bere goditjen e ardhshme ne merkato.

Dhe me emrin e Sime Vrsaljko qe eshte gjithmone e me i nxehte per rolin e mbrojtesit te krahut te … Read More

SportItalia – Inter dhe Zenit, jo vetem miqesore por edhe merkato. Ausilios i propozohet…

13/07/2018, 0:43 |

Inter dhe Zenit do te luajne nje miqesore pas disa ditesh por duket se jo vetem kaq.

Kjo sepse duket se mesfushori argjentinas i Zenit, Leandro Paredes ka nostalgji per Italine dhe Serie A.

Sic raportohet nga studiot e SportItalia, … Read More