Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

prezentimi

Candreva: “Dua te fitoj te Interi, pershtypje e mire nga De Boer. Jam ketu ne moshen e duhur, faleminderit Suning”

19/08/2016, 17:21 |

Pas nje tratative te komplikuar Interi ka arritur qe te blej Antonio Candreva nga Lazio. Tani ai eshte gati per kete aventure te re, me nje fanelle qe e ka dashur forte, pavaresisht interesimeve te klubeve tjera.

Sot … Read More

Prezantohet Medel: “Inter eshte maja, kam pasur edhe kerkesa tjera por doja vetem Milanon. Cambiasso dhe M’Vila…”

25/08/2014, 15:20 |

Ja ku jemi. Nje nga tratativat me komplekse te veres konkretizohet me ne fund dhe tani Mazzarri ka Pitbullin e tij. Sot ka qene dita e tij, Gary nxeh motorret, keto jane fjalet e Medel:

Jeni … Read More