Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

ranieri

Champions, flet edhe Ranieri: “Ky eshte parashikimi im per Interin dhe Lazion. Mendoj se Interi…”

17/04/2018, 11:11 |

Gara per Champions.

Ekipet romane, Roma dhe Lazio kane nga 61 pike, 1 pike me shume se Interi ne vendin e peste qe ka 60 pike.

Per kete gare qe duket se do te zgjas deri ne fund te kampionatit … Read More