Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

1,754 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Berardi, Lamela, Candreva: ja situata. Bologna mbi Eder: ofrojne Diawara?

CdS – Berardi, Lamela, Candreva: ja situata. Bologna mbi Eder: ofrojne Diawara?
  • On 18/06/2016, 11:43

Per Berardin do behet dhe nje tentative e fundit, por Sassuolo mund ta shese vetem nese Juventus jep Ok, dicka shume e veshtire duke pare rivalitetin e skuadrave. Per Lamelen cmimi ka qen shume i larte, vazhdon te jete e gjalle pista Candreva. Nga Bologna kane kerkuar Eder, mund te ofrohet Diwara? Tratativa eshte shume e komplikuar. Kjo eshte situata e merkatos ne shtepine zikalter sipas Corriere dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.