Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 22, 2019

Scroll to top

Top

3,632 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Nainggolan per InterTV: “Te fitonim sot ishte detyrim. Champions? Askush nuk eshte i pamposhtshem”.

Nainggolan per InterTV: “Te fitonim sot ishte detyrim. Champions? Askush nuk eshte i pamposhtshem”.
Juxhin Nebiaj

“Jam i lumtur per 3 piket, ishin te detyruara. Jemi akoma pak mbrapa, nuk nisem mire kete kampionat por mund te rikthehemi te fuqishem”. Keto jane fjalet e para te Radja Nainggolan per mikrofonat e InterTV ne perfundim te ndeshjes. “Eshte gjithmon keshtu kunder skuadrave te medha, te tjeret mbyllen mbrapa dhe eshte veshtire per hapesira. Pasi ndeshja u zhbllokua, kishim me teper hapesira. Sot nuk lejoheshin gabimet pasi nga 6 piket e para kishim fituar vetem 1. Tani kemi 2 jave kohe per te ndezur motorret sepse do e kemi te veshtire. Grupi i Champions? Vitin e shkuar kam kaluar momente te bukura, mund tju them se askush nuk eshte i pamposhtshem. Duhet te punojme ne maksimum e te tregojme forcen tone”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.