Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,497 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Mancini kerkon perseri Diarra ose Lucas.

CdS – Mancini kerkon perseri Diarra ose Lucas.
  • On 23/07/2016, 11:35

Roberto Mancini vazhdon te kerkoje lojtar gati, qe mund te jene menjeher deciziv. Ne kete profil bejne pjese dy lojtaret qe jane kerkuar dhe me heret nga Inter, Lucas Leiva dhe Lassana Diarra. Mancini deshiron nje perforcim ne mesfushe, Yaya Toure eshte i pamundur dhe Lucas e Lass jane me te arritshem. I pari ndodhet ne Amerike me Liberpool, dhe ardhja e Wijnaldum e largon Lucas per diku tjeter, kartoni i tij vleresohet 7-8 milion euro. Ndersa Diarra aktualisht ne Marseje kerkohet dhe nga United dhe Chelsea, dje agjenti i tij ndodhej ne Angli. Inter qendron ne dritare duke pare nese eshte e mundur kjo tratative.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.