Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,186 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Nje Inter me sa me shume lojtar Italian. Darmian, Berardi e jo vetem. Ja plani i Suning:

CdS – Nje Inter me sa me shume lojtar Italian. Darmian, Berardi e jo vetem. Ja plani i Suning:
  • On 23/11/2016, 12:52

Inter drejt mbeshtetjes tek Italianet, si modeli i Juventusit e Milanit. Ky eshte titulli i dedikuar Interit ne faqet e Corriere dello Sport: “Pronar te huaj, skuader italiane, ose pak me shume italiane. Inter e ka vendosur drejtimin dhe do veproje keshtu. Do ndryshoje modelin e se shkuares kur shikonte me shume lojtaret e huaj, duke patur fare pak italian ne organike. Eshte momenti per te ndryshuar”.

Blerja e Candreva ishte hapi i pare, por pjesa me e bukur nuk ka ardhur akoma. Ne liste jane Darmian e Berardi pa harruar Bernardeschi. Ndersa tek Atalanta ndiqet Gagliardini e Caldara. Pa harruar edhe lojtarin zikalter Caprari i cili eshte ne huazim tek Pescara.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.