Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

422 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ferrara: “Icardi gati per Interin, shans i rendesishem”

Ferrara: “Icardi gati per Interin, shans i rendesishem”
Andi Prifti

I intervistuar nga mikrofonat e Sky Sport, ish-trajneri i Sampdoria Ciro Ferrara e komenton keshtu ardhjen e Mauro Icardi-t tek Interi: “Mauro do te beje mire tek Interi. Argjentinasit e tjere do ta ndihmojne te futet mire ne grup. Natyrisht do t’i duhet pak kohe per tu pjekur, por eshte nje sulmues i lindur: di te gjeje hapesira dhe e mbron mire topin. Duhet ta shfrytezoje kete rast, por varet dhe se si do te shkoje skuadra sezonin e ardhshem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.