Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 28, 2021

Scroll to top

Top

4,101 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta dello Sport – Zhang Jr. Mendon per Leonardon ne pankine. Me te Thiago Silva e Verrati?

Gazzetta dello Sport – Zhang Jr. Mendon per Leonardon ne pankine. Me te Thiago Silva e Verrati?
  • On 25/10/2016, 10:42

Vazhdojne thashethemet persa i perket te ardhmes se pankines se Inter. Gazzetta dello Sport ka shkruar nje skenar majft interesant: Kthimi i Leonardo si trajner, duke shfrytezuar edhe njohejn qe ka per futbollin por edhe si menaxher. Per te rikthyer besimin e tifozeve, Zhang mund te futet ne gare per Leonardo, me bekimin e Morattit. Nga Parisi mund te vijne edhe dhurata, si Verrati e Thiago Silva. Kete ide e ka Steven Zhang, i cili i njeh limitet e tij dhe do i kerkoje ndihme Morattit per eksperiencen qe ka. Leonardo pervec trajner do e ndihmonte skuadren edhe ne anen e menaxhimit, por edhe te merkatos, duke qene se i njeh mjaft mire si Verrattin edhe Thigo Silven, gjithcka mund te ndodhe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.