Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,919 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter humbet garen me Juventusin per nje lojtar ne merkato? Sport Italia konfirmon: “Kesaj radhe ka fituar…”

Inter humbet garen me Juventusin per nje lojtar ne merkato? Sport Italia konfirmon: “Kesaj radhe ka fituar…”
Inter Club Staff

Ne kete merkato kane qene te shumte emrat qe jane perfolur per merkaton e Interit dhe normalisht nuk mund te kete vetem fishekzjarre.

Per kete gje ka folur diten e sotme Sport Italia, e cila ka treguar te rejat e fundit nga merkato, duke zbuluar keshtu edhe nje objektiv te sfumuar te zikalterve.

“Tek Inter deri me tani kane qene protagonist absolut me merkaton: te merret Lukaku per ate shifer vetem nje vit me pas, ka qene nje kryeveper.”

“Por nuk eshte vetem Lukaku sepse dyshja Marotta dhe Ausilio kane bere me te vertete mrekullira deri me tani.”

Juventus summer target suffers a potential season-ending injury -Juvefc.com

“Por gjithesesi, ata duket se kane humbur garen per talentin e Genoas qe sapo ka rene ne Serie B ne sezonin e kaluar.”

“Behet fjale per Andrea Cambiaso, i cili eshte objekt i deshirave te Marottes prej kohesh, por Juventusi me sa duket e ka siguruar.”

“Lojtari i lindur ne 2000 eshte vetem nje hap larg skuadres se Agnellit dhe ata mendohet ta mbyllin brenda 48 oresh te gjithe operacionin.”

“Cambiaso do te transferohet me titull perfundimtar ne Torino nderkohe Inter nuk ka dashur qe te beje ndonje levizje te nxituar edhe pse ne momentet e para ka menduar te barazoje oferten e bardhezinjve.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.