Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2021

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Merkato, zbulohet prapaskena e pabesueshme: “Marotta kishte mbyllur goditjen e se ardhmes: gjithcka u bllokua nga Suning.”

24/09/2021, 21:14 |

Samir Handanovic ka bere nje ndeshje te mrekullueshme ne Firenze ndaj Fiorentines duke pritur disa topa me te vertete te rrezikshem.

Me nderhyrjet e tij ne pjesen e pare ai arriti te mbante ne loje Interin ndaj nje Fiorentine qe … Read More

Sky Sport zbulon: “Gasperini me dy mungesa te rendesishme ne San Siro: Atalanta humbet perfundimisht…”

24/09/2021, 21:09 |

Diten e neserme ne oren 18:00 ne Meazza do te luhet nje nga ndeshjet me te rendesishme te gjithe Serie A.

Ne fushen e lojes do te zbrese Interi i Inzaghit dhe Atalanta e Gasperinit ne nje ndeshje qe premton … Read More

Luca Toni nuk ka asnje dyshim: “Ja kush eshte skuadra qe ka sulmin me te mire: e pabesueshme qe…”

24/09/2021, 21:06 |

Ka qene nje dite e mbushur me komente te ndryshme nga ish-lojtare dhe tranjer dita e sotme ne Itali.

Njeri prej atyre qe ka folur per mediat ka qene edhe ish-sulmuesi i njohur, Luca Toni, i cili eshte ndalur edhe … Read More

Roberto Mancini i habit te gjithe: “Ja kush mund ta fitoje Serie A. Ne fillim nuk e mendoja, por tani…”

24/09/2021, 21:01 |

I intervistuar nga TG Poste, tranjeri i kalter, Roberto Mancini, ka dhene mendimin e tij per kampionati ne Serie A.

“Eshte normale qe te kete ekuiliber ne fillim, por shume lojtare kane luajtur ne Europe dhe ne Kopa Amerika.”

“Nuk … Read More

INTER-Atalanta, Inzaghi zgjedh formacionin por ka vetem nje dyshim: “Nuk e di nese duhet te aktivizoje apo jo…”

24/09/2021, 20:40 |

Pas fitores se rendesishme ne fushen e Fiorentines, Inter do te kete nje tjeter ndeshje te rendesishme dhe te komplikuar.

Perballe do te jete skuadra e Gasperinit, Atalanta, e cila ka qene gjithmone nje kocke e forte per Interin vitet … Read More

E FUNDIT NGA IL SOLE 24 ORE – “Ja ku mund ta shese Zhang Interin: dy grupe te fuqishme mund te marrin klubin.”

23/09/2021, 17:20 |

Nje hije e madhe e Shteteve te Bashkuara ne futbollin Europian. Pas blerjes se Genoas nga fondi 777 Partners, il Sole 24 Ore analizon vullnetin gjithmone ne rritje te investitoreve amerikane ne futbollin europian dhe ne vecanti ne Itali.

Nderkohe, … Read More

Inter, bombe nga Spanja: “Marotta shume afer nje super goditje me parameter 0: ka ndalur cdo diskutim rinovimi.”

23/09/2021, 17:20 |

Inter po konfirmohet ne fushen e lojes qe eshte perseri ne nje nivel teper te larte edhe kete sezon pasi u shpall Kampione e Italise sezonin e shkuar.

Por duket se zikalterit po punojne fort edhe jashte fushes se lojes, … Read More

Gazzetta zbulon: “Inter, a e dini kush eshte sekreti i Inzaghit? Quhet Ripert, eshte totalisht i fiksuar me…”

23/09/2021, 17:20 |

“Rregulli i pare: te mbahet gjithmone nje sjellje e mire. Eshte nga kjo baze qe Simone Inzaghi e ka filluar aventuren e tij tek Interi.”

E shkruan kete mengjes La Gazzetta dello Sport, e ciola shpjegon se si puna e … Read More

Inter, gati nje sulm total per lojtarin e Atalantes? “Marotta e ka te preferuanin e tij: ai shihet perfekt per…”

23/09/2021, 17:20 |

Shume oferta por Robin Gonses per momentin nuk ka levizur nga Bergamo: sot per sot, Atalanta ka refuzuar cdo oferte.

Por Calciomercato.com thote se jo cdo gje eshte kaq e sigurt nga sa duket: “Deri ne kete moment, Inter, Leicester. … Read More

TOP 11 – Inter, tre lojtare zikalter perzgjidhen ne formacionin e javes te Serie A: “E papritur te shohesh prezent edhe Vecinon.”

23/09/2021, 17:20 |

Interi sapo ka fituar ndaj Fiorentines me rezultatin 1-3 perpara dy ditesh ne nje nga fushat me te veshtira te Serie A, por kjo jave ende nuk eshte mbyllur.

Diten e sotme pritet te luhen edhe kater ndeshje te tjera … Read More

Biasin shume i ashper: “Duan te mashtrojne ne lidhje me Interin: e verteta qendron se edhe pa pandemi Lukaku…”

23/09/2021, 17:20 |

Fabrizio Biasin, gazetari i njohur i Libero, ka dhene nje interviste per Calciomercato.it dhe ka dashur te shpjegoje disa koncepte te gabuara qe jane krijuar.

Ai me shume eshte ndalur te ndeshja ndaj Fiorentines por edhe te merkato e veres … Read More

Milan, Pioli i paralajmeron te gjithe: “Nuk e di nese ne Serie A ka ndonje me te forte se Milani. Ne jemi…”

23/09/2021, 12:06 |

Stefano Pioli, tranjeri i Milanit ka folur dje pas ndeshjes se fituar ndaj Venezias dhe ka hedhur kandidaturen e tij per Scudetton.

“Mendoj se pese ndryshimet jane te drejta: eshte e qarte qe duhet te jemi gjithmone te kujdesshem perpara … Read More

Galli nuk permbahet: “Pas nje ndeshje te tille nuk mund te vjedhe Interi tre pike keshtu: e pamundur qe…”

23/09/2021, 12:01 |

Ne Itali po diskutohet me te vertete shume per fitoren e Interit ndaj Fiorentines vetem dy dite me pare.

Zikalterit arriten te imponoheshin me rezultatin 1-3 ne Firenze pasi e kishin mbyllur pjesen e pare ne disavantazhin e nje goli.

Read More

Corriere dello Sport zbulon: “Inzaghi si… mbreti Herrera: ai pas 61 vitesh arrin te thyeje…”

23/09/2021, 12:00 |

Edhe Corriere dello Sport nenvizon fuqeine e skuaders zikalter perpara portes: 18 gola ne 5 ndeshje jane nje rekord.

Per te gjetur nje shifer te ngjashme duhet te kthehemi ne koherat e magjistarit Helenio Herrera, ne sezonin 1960-1961.

“Inter ne … Read More