Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 26, 2019

Scroll to top

Top

3,086 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

PS – Inter po mbyll detajet per Pjaca. Zikaltrit kishin nje opsion me 8 milion, tani do mbyllet per 15 mbyllet!

PS – Inter po mbyll detajet per Pjaca. Zikaltrit kishin nje opsion me 8 milion, tani do mbyllet per 15 mbyllet!
Juxhin Nebiaj

Interit i kane ngelur vetem detajet per Marco Pjaca: zikaltrit po mbyllin ne kto ore operacionin per te sjelle ne milano talentin e kombetares kroate, tek Dinamo Zagreb do shkojne 15 milion euro. Sic raporton Premium Sport, klubi zikalter kishte nje marveshje me pare per 8 milion euro, por performanca e lojtarit ne Euro2016 kan bere qe cmimi i tij te rritet dhe marveshja te mbyllet per 15 milion euro. Kane ngelur vetem detajet…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.