Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

580 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta jep alarmin: “Po sikur Interi te beje goditjen qe askush nuk e pret ne merkato?”

Gazzetta jep alarmin: “Po sikur Interi te beje goditjen qe askush nuk e pret ne merkato?”
Inter Club Staff

Vazhdon qe te flitet shume neper mediat sportive italiane ceshtja e merkatos se Interit dhe i parametrave zero.

Diten e sotme eshte La Gazzetta dello Sport ajo qe flet me kujdes per kete teme duke treguar edhe mundesine qe Interi ka te beje nje goditje te papritur ne Serie A.

“Edhe diten e djeshme ka qarkulluar perseri lajmi se Lorenzo Insigne eshte shume larg Napolit dhe rinovimit ne kete moment.”

“Duket se agjenti i tij ka folur hapur per problemet qe lojtari ka me Presidentin e Napolit dhe ai vertete mund te largohet.”

“Por ka edhe dicka me shume ne kete histori: Po sikur Interi te beje goditjen qe askush nuk e pret ne merkato? Pikerisht kapitenin e Napolit.”

“Nuk e pret askush per dy gjera: per rrogen qe lojtari kerkon, por edhe per faktin se ne modulin e Inzaghit ai duket sikur nuk ka vend.”

“E perseri, pertej ketyre dy pikepyetjeve, Inzaghi dhe Marotta duket se e kane pike te dobet lojtari ne Napolit dhe nese mundesia do te jete reale per tu larguar nga Napoli, Inter do te jete aty.”

“Inzaghi do e sterviste me deshire dhe do te tentonte ti gjente vend ne skemen e tij. Nese do te krijohet mundesia, patjeter, Interi eshte gati.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.