Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

110 vjetori

Inter-Napoli, festimet e 110 vjetorit: Inter ka nje lajmerim per te gjithe tifozet

07/03/2018, 17:17 |

Klubi jep disa keshilla dhe informacione per te gjithe tifozet e saj ne prag te ndeshjes se madhe te se dieles.

Interi shkruan keshtu ne sajtin e saj zyrtar:

Ndeshja Inter-Napoli eshte ne program te dielen me 11 mars, ora … Read More