Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

8 Mars

SHTYPI I DITES – “Inter-Napoli, derbi sllovak i Skriniar dhe Hamsik.” (08 Mars 2018)

08/03/2018, 10:43 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 07 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqen e pare te saj per ndeshjen e se dieles, por edhe per duelin sllovak te Skriniar: “Inter-Napoli, derbi sllovak … Read More