Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Alfredo Foni

#110Inter – Babai i Katenaços

28/01/2018, 16:58 |

Pragmatik dhe fitues, si lojtar ashtu edhe si trajner, medalje ari në Olimpiadën e Berlinit në vitin 1936 dhe Kampion Bote dy vjet më vonë me fanellën e kombëtares italiane në Paris. Kjo është pak a shumë një përmbledhje e … Read More