Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

apelim

ZYRTARE – Inter depoziton apelimin per skualifikimin e Icardit dhe Perisic!

09/02/2017, 13:36 |

Eshte nje Juventus-Inter qe nuk mbaron kurre.

Pas komunikates ku Interi tregoi haptazi qe do te apelonte vendimin e gjykates sportive per dy ndeshjet pezullim qe u dhane per Icardin dhe Perisic, tashme Interi ka vendosur … Read More