Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,201 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Inter depoziton apelimin per skualifikimin e Icardit dhe Perisic!

ZYRTARE – Inter depoziton apelimin per skualifikimin e Icardit dhe Perisic!
Inter Club Staff

Eshte nje Juventus-Inter qe nuk mbaron kurre.

Pas komunikates ku Interi tregoi haptazi qe do te apelonte vendimin e gjykates sportive per dy ndeshjet pezullim qe u dhane per Icardin dhe Perisic, tashme Interi ka vendosur te kaloj gjithcka ne rruge zyrtare. Sot, zikalterit kane depozituar ne federate apelimin per denimin e dy lojtareve te saj, duke shpresuar ne reduktimin e denimit. Pergjigjja pritet sot ose neser.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.