Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Borja

Gazzetta – Inter-Napoli, Spalleti ka vetem nje dyshim: ky eshte formacioni i mundshem!

09/03/2018, 13:24 |

Per ndeshjen e se dieles kunder Napolit, tekniku zikalter eshte gati te beje disa modifikime ne mesfushe.

Ka pak dyshime per sa i perket formacionit te Interit anti-Napoli. Sipas La Gazzetta dello Sport, Brozovic, Rafinha, Gagliardini dhe Borja Valero jane … Read More