Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 1, 2020

Scroll to top

Top

Caceres

Gazzetta – Caceres eshte ftuar ne Appiano per nje periudhe te gjate prove: Vendos De Boer!

08/10/2016, 10:38 |

Pas demtimit ne thembren e akilit, Martin Caceres po stervitet shume fort tashme prej javesh qe te rikthehet ne gjendje te mire.

Aktualisht ai eshte lojtar i lire dhe ish lojtari i Juventusit mund ti beje … Read More

Mbrojtja, del ne pah ideja Darmian: Sot takim merkatoje ne Appiano Gentile

29/08/2016, 10:04 |

Gjate dites se sotme, ne Appiano, do te zhvillohet nje takim merkatoje per te vleresuar nevoje per nje blerje tjeter ne mbrojtje.

Pavarsisht deklaratave te ndryshme te leshuara perpara ndeshjes se djeshme nga drejtori sportiv Piero … Read More