Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Caressa

Caressa: “Interi do te beje nje seri fitoresh. Pres nje faze te dyte te cmendur sepse…”

14/02/2015, 15:21 |

Caressa eshte i bindur dhe beson shume tek Interi, e kete gje ai e shprehu sot ne nje interviste.

 “Une jam shume i bindur qe Interi do te beje nje seri fitoresh qe do te … Read More