Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 22, 2020

Scroll to top

Top

Croatia

Nje tjeter talent Kroat per Mazzarrin? Ausilio po kerkon ta rrembeje nga Dinamo e Zagrebit!

22/06/2014, 15:32 |

Walter Mazzarri ka fiksuar objektivat sebashku me drejtuesit e shoqerise: Nje sulmues i dyte dhe nje mesfushor.

Biabiany mbetet ne pole position per rolin e sulmuesit te dyte (me Ibarbon qe qendron ne radhe), ndersa persa … Read More