Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2022

Scroll to top

Top

di-marzio

Di Marzio: “Zuniga eshte shume afer largimit nga Napoli”

01/06/2013, 22:05 |

Gianluca Di Marzio, gazetar i Sky dhe ekpert i merkatos ka lene disa deklarata per sa i perket Juan Camillo Zuniga dhe mundesine per tu transferuar tek Inter: “Eshte me e mundur qe te largohet nga Napoli. Me … Read More