Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Xhorxh Gellci

Xhorxh Gellci

Xhorxh Gellci

FC Internazionale, mi fai tremare il cuore, mi fai smettere di respirare!

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Xhorxh Gellci

Spalleti: “Duhet te mbajme ritmin e te forteve. Rinovimi nuk eshte problem. Me ven keq per Cancelo dhe Rafinha”

13/07/2018, 17:44 |

Hapja e sezonit te ri ne mikrofonin e salles te shtypit te Suning Training Center per Luciano Spallettin. Italia eshte e ndare ne dy grupe: ata qe mendojne se me Cristiano Ronaldon perfiton kampionati italian ne pergjithesi dhe ata qe … Read More

Fair Play Financiar – Pothuajse zyrtar sanksioni per Interin: ja si do denohet klubi

25/02/2015, 17:51 |

Prej muajsh flitet per nje gjobe te mundshme per Interin per shkak te sanksioneve mbi Fair Play-n Financiar, dhe duket se ky do te jete pikerisht denimi per klubin zikalter: “Lajmi mbi nje gjobe te mundshme qarkullon prej … Read More

Mancini: “Fitore e merituar. Icardi? Shume mire, por duhet te festoje!”

08/02/2015, 23:24 |

“Kur fiton, gjerat jane ndryshe, por edhe me Napolin dhe Sassuolon nuk kemi luajtur keq. Vetem ne Empoli kemi luajtur dobet. Megjithate, sot kemi bere nje paraqitje te shkelqyer.” Roberto Mancini flet keshtu pas ndeshjes te fituar 3-0 … Read More

Sassuolo – Inter, formacionet e mundshme. Pankine per Icardi?

31/01/2015, 13:59 |

Inter duhet te riniset kunder Sassuolos, per te harruar hapin fals kunder Torinos dhe per te vazhduar ndjekjen ndaj vendit te trete, qe vlen Champions League per sezonin e ardhshem. Kunder te besuarve te Di Francescos, Mancini duhet … Read More

Mancini: “Cassano? Nuk kemi folur. Te perqendruar per gjera te tjera. Ndjek Rhodolfo…”

31/01/2015, 13:53 |

Java 21 e Serise A, me Interin qe do vizitoje Sassuolon, neser ne 12:30. Tradita kunder Sassuolos eshte pozitive, pavaresisht se eshte nje skuader e forte me nje sulm te formuar nga Zaza dhe Berardi. Megjithate zikalterit duan … Read More

Kuzmanovic: Shaqiri? Shume i rendesishem, trajneri e donte me cdo kusht.”

12/01/2015, 1:19 |

Edhe Zdravko Kuzmanovic ka folur per ardhjen e Xherdan Shaqirit tek Inter. Kur pyetet nese po luan rolin e vellait te madh per 23 vjecarin me pashaporte zvicerane por me origjine kosovare, Kuzmanovic pergjigjet: “Po, sidomos per gjuhen … Read More

Mancini: “I kenaqur nga fitorja dhe rezultati. Ne veshtiresi sepse…”

11/01/2015, 15:04 |

Topi? Me ka ardhur fiks ne fytyre“, – ben shaka Mancini ne Sky pas goditjes te marre nga Andreolli.

Jam i kenaqur nga rezultati dhe nga pjesa e pare, jo nga e dyta. Kemi rene shume … Read More

Gazzetta – Kapitulli mesfushe, liste emrash per Ausilion

04/01/2015, 11:49 |

Pasi eshte vendosur ne kasaforte Podolski, dhe eshte siguruar aprovimi i Shaqirit, merkatoja e Interit nuk ndalet. Vazhdon te jete aktive ceshtja e mesfushes, ku Piero Ausilio po vazhdon te punoje. Boshnjaku Susic mund te vije menjehere nga … Read More

Gazzetta – Shaqiri ka zgjedhur Interin: datat dhe detajet!

04/01/2015, 11:42 |

Edicioni i sotem i Gazzetta dello Sport nuk ka dyshime: Xherdan Shaqiri ka zgjedhur Interin. 

Roberto Mancini synon ta ktheje lojtarin ne piken kyce te projektit, prandaj edhe Shaqiri eshte tanime i vendosur: deshiron Interin, destinacion … Read More

Shkarkohet Mazzarri, kthehet Mancini! Tratativa ne faze te avancuar!

14/11/2014, 11:38 |

Bomba vjen direkt nga Sky Sport 24. Roberto Mancini gati te kthehet tek Inter. Tratativa ne faze te avancuar, po-ja do te vije para derbit. Takimi deciziv ka ndodhur gjate mbremjes te djeshme, eshte rene dakord mbi cdo … Read More

Starnjan-Inter, formacionet zyrtare

20/08/2014, 21:19 |

Dalin formacionet zyrtare. Per me pak se nje ore, Inter do te zbrese ne fushe kunder Starnjan. Walter Mazzarri i beson kualitetit te Hernanes dhe Kovacic, me Jonathan dhe Dodò ne krahe.

STJARNAN (4-2-3-1) 1 Jonsson; … Read More

Gazzetta: Genoa, blerje e dyfishte nga Inter. Gjithcka gati per Silvestre.

11/08/2014, 13:26 |

Gazzetta dello Sport lajmeron mbylljen me sukses te tratatives mes Genoas dhe Interit per Matias Silvestre: “Genoa eshte nje hap larg Silvestre te Interit. Kuqeblute kane arritur marreveshjen me shoqerine zikalter per huazimin e lojtarit, dhe tani po … Read More

SKY – Guarin, asnje oferte. Nese vjen dikush…

11/08/2014, 13:19 |

Nuk ka te reja te rendesishme per merkaton e Interit, qe pak a shume eshte e perfunduar, pavaresisht se mungojne shume dite deri ne mbylljen zyrtare te saj. 

Per momentin, prioritet jane shitjet, por nuk ka … Read More

Thohir: “E dua Guarin. Ka bere disa gabime, tani ngelet te kuptojme nese…”

30/07/2014, 15:46 |

Te tjera fjale nga Erick Thohir, te transmetuara per SKY. Kete here presidenti zikalter flet per Guarin, pervec se arritjeve te reja.

Une e dua Guarin, por duhet te kuptojme se cfare lojtar do jete per … Read More