Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Fofana

ZYRTARE – Adama Fofana tek Interi. Por transferimi i tij…

02/07/2014, 13:58 |

Sot Interi ka zyrtarizuar blerjen e nje lojtari nga Bregu i Fildishte. Ai eshte i datelindjes 1989, quhet Adama Fofana dhe ne dy vitet e shkuara ka levizur sa ne Greqi e sa ne Lituani.

Blerja … Read More