Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

holtby

L. Holtby larg nga Tottenham. Interi mendohet.

16/09/2013, 23:10 |

Raportet midis Lewis Holtby dhe Tottenham-it nuk kane qene te mira, por sipas disa informacioneve qe vijne nga Anglia, thone se do te largohet qe ne merkaton e dimrit. Sipas asaj qe sjell TalkSport, ne fakt, vijne konfirmime … Read More