Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 18, 2018

Scroll to top

Top

About Ardis

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Ardis

Ne Brazil – Santos i ben nje oferte Interit per Gabigol: per kartonin e tij i jane ofruar zikalterve dy…

17/10/2018, 19:41 |

Muaji dhjetor po afrohet, bashke me te po perfundon edhe mundesia e Santo-s per te hyre ne tratativa per Gabriel Barbosa, i cili eshte transferuar ne forme huazimi nga Inter-i.

Sipas asaj qe raporton UOL Esporte, drejtuesit brazilian te SantosRead More

Babai i Barellas: “Interi kerkon djalin tim? Kjo eshte e verteta e ketyre zerave. Ne kete moment…”

17/10/2018, 19:25 |

Ne baze te azhornimeve te fundit, Tommaso Giulini, padroni i Cagliari-t, nuk zbret nga kerkesa e tij prej 45-50 milione € per Nicolo Barella-n.

Sigurisht qe disa ekipe, italiane dhe te huaja, po e vezhgojne me vemendje mesfushorin e talentuar … Read More

Skriniar: “Nje problem serioz me syte me detyronte te shikoja vetem 40%. Por tani…”

17/10/2018, 19:04 |

Fjalet e mbrojtesit sllovakpersa i perket fillimit te karrieres dhe te ardhmes se tij.

Milan Skriniar eshte nje shtylle e rendesishme dhe e pazevendesueshme per Inter-in e Luciano Spalletti-t. Eshte pothuajse menjehere. Ne nje interviste te gjate tregon per fillimit … Read More

Suning, nje bekim per Interin: ja sa qindra miliona kane investuar tek Interi ne vetem tre vjet: shifra te frikshme

17/10/2018, 18:34 |

Sa ka investuar Suning tek Inter qe kur kolosi kinez i themeluar nga Zhang Jingdong ka marre nen kontroll shoqerine zikalter?

Siti i Calcioefinanza.it propozon disa parashikimi te asaj qe do te jete bilanci i grupit F.C. Internazionale per vitin 2017-2018, … Read More

Nga Turqia – Prapaskene, Zanetti i ka kerkuar Galatasarayt dhe Terim talentin e ri turk: ja detajet

16/10/2018, 19:54 |

Mbrapaskene merkatoje qe vjen direkt nga Turqia. Gjate tratativave qe kane cuar ne shitjen e kartonit te Yuto Nagatomos tek Galatasaray, trajneri verdhekuq Fatih Terim ka ftuar ne Stamboll zevendes presidentin e Inter-it, Javier Zanetti per te finalizuar detajet e … Read More

Asamoah: “Po punoj shume per derbin dhe per Interin. Ajo qe dua te them eshte…”

16/10/2018, 19:32 |

I kthyer nga impenjimet me kombetaren ganeze, me perpara sec parashikohej, Kwadwo Asamoah, tashme i perqendruar ne derbyn e se dieles se ardhmshme.

InterTv e ka intervistuar ne qendren stervitore Suning:

“Derby eshte nje ndeshje e rendesishme per tifozet dhe … Read More

Corriere – Politano shpaguan besimin e Spallettit: ja motivet per te cilat ai eshte zgjedhur!

16/10/2018, 19:20 |

Shpesh here titullar, pothuajse gjithmone mbi pritshmerite dhe nje impakt me realitetin zikalter qe shume pak e prisnin nje gje te tille.

Me pas goli kunder Cagliari-t. Matteo Politano po konfirmon kualitetet e tij dhe po i mbyll gojen te … Read More

FcInN – Interi ne gare me Milanin per super talentin e Torinos: oferte shume shpejt?

16/10/2018, 19:00 |

Nente ndeshje, te perfshira edhe ndeshjet e Coppa TIM, 2 gola, te gjitha ne kampionat, pikerisht kunder Inter-it dhe Udinese-s, per nje total prej 778 minuta ne fushe: keto jane te dhenat e akumuluara, deri me tani, nga Soualiho Meité, mesfushori … Read More

Milani kur lind dielli dhe Interi kur perendon, dy skuadra, dy filozofi te ndryshme: Ja ndryshimet!

16/10/2018, 18:37 |

Sfida ndermjet Inter-it dhe Milan-it do te jete nje ndeshje midis dy ekipeve rrenjesisht te ndryshme midis tyre.

Nje nga ndryshimet më me zë midis dy formacioneve persa i perket menyres dhe kohes per te gjetur golin:

Sic analizon Corriere … Read More

Handanovic-Donnarumma, keto jane statistikat e te dyve: Ja kush e fiton duelin ndermjet tyre!

16/10/2018, 18:02 |

Derbi po afron dhe tashme eshte prapa porte.

InterMilan eshte edhe HandanovicDonnarumma, mbrojtesit ekstrem qe, per arsyeje te ndryshme por ndonjehere edhe te ngjashme, objekt diskutimi dhe qe “ndajne” tifozerite respektive.

Sic tregon Opta, Handanovic ka realizuar … Read More

Speciale – Rrogat, dy lojtare te Interit ne 10 lojtaret me te paguar ne Serie A! Nderkohe Spalletti…

16/10/2018, 17:46 |

Ne sezonin e kaluar, qe perfundoi duke u pozicionuar ne vendin e 4 dhe per rrjedhoje u be pjesemarres ne Champions League, Inter-i rregjistronte nje total rrogash prej 116 milione €, i treti ekip me rroga me te larta ne … Read More

Babai i Lautaros: “Kam folur me djalin, ja cfare eshte Icardi per te. Une kerkoj nga Interi qe…”

15/10/2018, 21:22 |

Mario Martinez, babai i sulmuesit te Inter-it Lautaro Martinez, ka folur ne mikrofonat e “Esto eRacing” persa i perket aktualitetit te “El Toro” duke filluar me golin e realizuar kunder Irak-ut ne ndeshjen miqesore ne Riyad:

“Ishte dicka qe e … Read More

Corriere – Interi ka nje liste me 5 mesfushor qe po ndiqen me kujdes ne merkato: ja emrat dhe detajet

15/10/2018, 20:56 |

Pervec nga sa eshte folur per Modric, De Jong dhe Barella, Inter-i po monitoron edhe profile te tjera per mesfushen, persa i perket sezonit te ardhshem.

Sipas asaj qe raporton CorrieredelloSport, scout-et zikalter kane vezhguar dhe do vazhdojne ne te … Read More

Corriere – Interi eshte ne medyshje se ku te zhvilloje grumbullimin veror 2019: ja dy opsionet

15/10/2018, 20:26 |

Inter-i shikon drejt se ardhmes dhe jo vetem ne merkato. Per te programuar edhe sezonin e ardhshem, pavaresisht se eshte akoma larg. Ne rishikimin e alternativave, eshte edhe rikthimi ne antikitet persa i perket grumbullimit veror, me grumbullimin ne mal … Read More