Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Joao Miranda

Kombetaret, nje lojtar i Interit te formacioni me i mire i miqesoreve: ja TOP 11 sipas France Football

25/03/2018, 21:40 |

Mbrojtesi brazilian i Interit eshte perfshire nga France Football ne formacionin me te mire te miqesoreve qe jane luajtur ne tre ditet e fundit.

Ndermjet te enjtes dhe te shtunes jane luajtur pafundesisht shume miqesore ndermjet kombetareve.

Ne fushe nuk … Read More