Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

572 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kombetaret, nje lojtar i Interit te formacioni me i mire i miqesoreve: ja TOP 11 sipas France Football

Kombetaret, nje lojtar i Interit te formacioni me i mire i miqesoreve: ja TOP 11 sipas France Football
Inter Club Staff

Mbrojtesi brazilian i Interit eshte perfshire nga France Football ne formacionin me te mire te miqesoreve qe jane luajtur ne tre ditet e fundit.

Ndermjet te enjtes dhe te shtunes jane luajtur pafundesisht shume miqesore ndermjet kombetareve.

Ne fushe nuk kane qene vetem skuadrat qe do te jene ne Boteror, por kombetare nga i gjithe globi.

Keshtu, France Football ka stiluar nje formacion si me te mirin e ketyre ndeshjeve.

Prezent ne kete liste ka qene edhe mbrojtesi zikalter Joao Miranda qe ka luajtur ne ndeshjen Brazil-Rusi duke shkelqyer dhe duke shenuar nje gol madje.

Ja TOP 11 e France Football:

Willy Caballero (Argjentina)

Related image

Joao Miranda (Brazil)

Image result for miranda brasil

Christian Ramos (Perù)

Image result for Christian Ramos (Perù)

William Troost-Ekong (Nigeria)

Related image

Miguel Layun (Meksike)

Image result for Miguel Layun (Messico)

Manuel Lanzini (Argjentina)

Image result for Manuel Lanzini (Argentina)

Mateus Uribe (Kolumbi)

Image result for Mateus Uribe (Kolumbi)

Andrès Iniesta (Spanje)

Image result for Andrès Iniesta spain

Thomas Müller (Gjermani)

Image result for thomas muller germany

Ola Williams Kamara (Norvegji)

Image result for Ola Williams Kamara (Norvegia)

Cristiano Ronaldo (Portugalia)

Related image

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.