Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 1, 2020

Scroll to top

Top

Kaderabak

Nese nuk blihet Cancelo, zevendesuesi i tij tek Interi quhet Pavel dhe luan ne Gjermani tek…

04/05/2018, 12:18 |

Po nese Interi nuk do te arrinte te blinte dot me te vertete Joao Cancelon? 

Cfare do te bente Interi me krahun e saj te djathte te mbrojtjes?

Duket se drejtuesit zikalter po provojne te mos gjenden te papregatitur dhe … Read More