Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 12, 2020

Scroll to top

Top

Lothar Matthaus

Matthaus: “Inter, un e di cfare te mungon. Duhet ta dini qe tifozet kane te drejte kur thone…”

10/03/2018, 14:03 |

Ne Itali per Hall of Fame zikalter, Lothar Matthaus rikthehet te flase dhe e ben per Gazzetta dello Sport.

Ja disa nga fjalet e tij me te rendesishme per te perditshmen italiane.

Matthäus, Inter-Napoli eshte neshja jote.

“Nuk do ta … Read More