Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

luis alberto

Drejt Lazio-Inter – Ja gjendja e lojtareve te demtuar te kundershtareve: Immobile, Luis Alberto dhe…

14/05/2018, 19:31 |

Ditet kalojne dhe Lazio-Inter afrohet.

Ndeshja e xhiros se fundit te kampionatit ne Olimpico do te jete e vlefshme per vendin e katert qe dergon ne Champions League.

Dhe ne prag te kesaj ndeshje duket se Simone Inzaghi mund … Read More

Mjeku i Lazios: “Luis Alberto jashte per 15-20 dite. Immobile dhe Parolo? Shpresojme qe…”

10/05/2018, 20:37 |

Pak me pare ju raportuam rreth gjendjes se Sassuolos se lojtareve qe pritet te mungojne me Interin.

Inter-Sassuolo eshte ndeshja qe ka me se shumti rendesi per momentin, por te gjithe tifozet zikalter nuk eshte se nuk kane menduar te … Read More