Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

lulic

Lotito: “Inter pas Lulic? Jo, fjale te kota…”

05/06/2013, 15:47 |

Sic ju thame pak me pare, sot Gazzetta dello Sport kishte nxjerre emrin e Senad Lulic, 27-vjecarin e Lazios si emer te ri per Interin. Boshnjaku do te ishte alternativa e Zunigas. Megjithate, Claudio Lotito, president i Lazios … Read More

GdS – Syte mbi Lulic dhe Barrientos. Ne qofte se largohet Guarin…

05/06/2013, 11:25 |

Sic raporton Gazzetta dello Sport, per momentin Walter Mazzarri ka kerkuar vetem nje lojtar: Camillo Zuniga. Por problemi vjen nga presidenti i Napolit qe e ka quajtur te pashitshem, por e verteta eshte qe Benitez do ta vleresoje … Read More