Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

mbledhje

Thohir mbledh te gjithe drejtuesit ne nje takim, edhe Zanetti ne mbledhje: Ja mesazhi!

24/10/2014, 17:05 |

Sic tregon Nebuloni per Sky Sport 24, ka pasur nje takim te jashtezakonshem ndermjet Thohir dhe i te gjithe drejtuesve te tjere tek Interi qe do te thote se ne takim ishin: Williamson, Fassone, Bolingbroke, Zanetti, Ausilio dhe … Read More