Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

pagat

Te gjitha rrogat e lojtareve te Inter: Vidic me i paguari, nderkohe me i ‘varferi’ eshte…

10/09/2014, 17:35 |

Thohir po punon per te blinduar Kovacic dhe Icardin deri ne 2019, te cilet kane nje rroge relativisht me te ulet sec marin shoket e tyre neper bote nese llogarit talentin.

Por le ti hedhim nje … Read More