Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

prapaskene

Lindelof, Inter ka provuar deri ne fund. Tratativa ka deshtuar per shkak te FPF dhe ne janar…

03/09/2016, 16:20 |

Inter ka provuar te kompletoj ekipin ne dispozicionin e De Boer duke kerkuar te transferoj nje mbrojtes.

Dirigjenca zikalter ka provuar edhe ne diten e fundit te merkatos per te sjellur ne Milano nje lojtar per … Read More

Candreva, Interi kishte bere nje oferte ne ditet e fundit te merkatos! Lotito…

22/02/2016, 23:12 |

Sky Sport 24 zbulon nje prapaskene interesante sa i perket diteve te fundit te merkatos zikalter. Ne fakt, klubi i Thohir kishte ofruar 18 milione euro per Antonio Candreva, per ta sjellur ate menjehere ne Milano.

Read More

Ausilio: “Jovetic? Ka qene shume prane Interit! Por pastaj…”

15/04/2015, 23:51 |

Prapaskena, tratativa, interesime.

E gjithe kjo ka te bej me merkaton, ne shtepine e Inter, i takon atij. Piero Ausilio eshte nje nga njerzit me te rendesishem te shoqerise se Thohir. Tek emisioni Sky Football Night … Read More