Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 7, 2022

Scroll to top

Top

Turneu i Kines

Gazzetta – Inter, ja axhenda verore: qe nga data e grumbullimit te pare e deri tek miqesoret

05/06/2017, 14:37 |

Skuadra e Interit do te nise pergatitjen verore kete vit ne Riscone di Brunico ne daten 6 Korrik.

Aty jane parashikuar dy miqesore: ne daten 9 kunder austriakeve te Wattens dhe ne daten 15 kunder Nuremberg, … Read More