Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

WofsburgInter

Drejt Europa League – Mancini humbet dy lojtare: Jashte ndaj Wolfsburg sepse…

10/03/2015, 16:34 |

Mancini nuk do te jete me kontigjent te plote ndaj Wofsburgut te enjten ne Gjermani, sepse do i mungojne dy lojtare.

Hugo Campagnaro dhe Joel Obi nuk do te jene ne listen e te grumbulluarve per … Read More