Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,586 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Europa League – Mancini humbet dy lojtare: Jashte ndaj Wolfsburg sepse…

Drejt Europa League – Mancini humbet dy lojtare: Jashte ndaj Wolfsburg sepse…
Inter Club Staff

Mancini nuk do te jete me kontigjent te plote ndaj Wofsburgut te enjten ne Gjermani, sepse do i mungojne dy lojtare.

Hugo Campagnaro dhe Joel Obi nuk do te jene ne listen e te grumbulluarve per Wofsburg-Inter. Per argjentinasin ka nje terheqje moskulare ne kofshen e majte, ndersa per Nigerianin ka nje shqetesim te lehte ne kemben e majte. Lista e te grumbulluarve do te publikohet neser ne mengjes perpara nisjes per ne Gjermani.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.