Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 7, 2019

Scroll to top

Top

633 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Mbaye: “Klubet pothuajse e kane mbyllur. Nese Pogba vlen 100 milion atehere ai…”

Agjenti i Mbaye: “Klubet pothuajse e kane mbyllur. Nese Pogba vlen 100 milion atehere ai…”
Donald Elmazi

Beppe Accardi, agjenti i Mbaye, i pyetur drejtpersedrejti nga studiot e Premium Calcio, ka bere nje rezyme per situaten mbi tratativen qe do te sjelle Hernanes tek Inter dhe mbrojtesin e ri ne Rome: “Sot nuk jam ne gjendje te jap asnje ide per nje motiv te thjeshte: per aq kohe se nuk do te flas me Lazion nuk mund te di asgje. Fakti qe nje skuader si Lazio eshte e interesuar per Mbaye eshte e kenaqshme. Fakti qe ka qene Mazzarri ai qe e ka perjashtuar nuk do te thote asgje sepse ka klube te ndryshme qe e ndjekin nga e gjithe Europa edhe pse ai eshte shume i lidhur me Interin. Futbolli eshte i bere nga opinionet, por e rendesishme eshte qe secili te shkoje ne drejtimin qe i pelqen. Shoqerite e kane mbyllur ceshtjen? Eshte nje pyetje nje milion dollareshe. Nese nuk eshte mbyllur, jane shume afer mbyllur. Por ne kete operacion ka nevoje edhe per Livornon. Vleresimi? Nese Raiola ka thene 100 milione per Pogba, ateher un them 200 milione”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.