Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,951 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Alvarez, Tas i jep te drejt Interit. Sunderland duhet te paguaj 10,5 milion euro!

Alvarez, Tas i jep te drejt Interit. Sunderland duhet te paguaj 10,5 milion euro!
  • On 29/09/2016, 14:25

Ne fund lufta ndermjet Inter e Sunderland per Ricky Alvarez do perfundoje ne favor te zikalterve. Ky eshte lajmi i fundit i raportuar nga Daily Maril mbi transferimin e vitit 2014, kur klubi anglez refuzoj te paguante shifren e vendosur ne kontrate. Me arsyetimin se lojtari u demtua dhe nuk dha kontributin e tij per Sunderland

Fifa i dha te drejte klubit zikalter, ndersa anglezet e kaluan ceshtjen ne Tas, por edhe keta te fundit po konfirmojne vendimin e Fifa. Duhet te paguajne…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.