Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,217 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Icardi, probleme me gjurin: humbet kombetaren, duhet pushim. Me Atalanten…

Icardi, probleme me gjurin: humbet kombetaren, duhet pushim. Me Atalanten…
Inter Club Staff

Shume raste te humbura, nje pasim perfekt per Eder ne rastin e golit dhe nje demtim qe do i kushtoje komnbetaren ku ai do te humbase dy miqesoret e Argjentines ne Rusi. Dje nuk ka qene dita e Mauro Icardit qe zakonisht ne San Siro nuk para deshton por dje u zu ne ‘kurth’ nga gabimet.

Spalletti ne konferencen per shtyp foli per nje goditje ne gju qe kishte mare Maurito ne pjesen e pare dhe qe kishte kushtezuar ndeshjen e djeshme e ku me pas u zbulua se ne mes ishte dicka serioze dhe ku i eshte demtuar lehte tendina e gjurit. Do te duhet pushim absolut per kapitenin nderkohe qe ka nje optimizem te lehte se ai do te jete ndaj Atalantes ne 19 nentor.

(Gazzetta dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.