Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

351 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Antonio Cassano nuk permbahet: “Ajo qe ndodhi te dielen ishte nje turp i madh. Une jam nje interist por…”

Antonio Cassano nuk permbahet: “Ajo qe ndodhi te dielen ishte nje turp i madh. Une jam nje interist por…”
Inter Club Staff

Antonio Cassano ka folur per garen Scudetto por edhe per ndeshjen Torino-Inter dje ne oret e vona te mbremjes.

Ai e ka bere kete gje per BoboTV, ne Twitch, dhe ka thene fjale shume te renda ne drejtim te arbitrit te ndeshjes se Interit.

“Per mendimin tim, Milan eshte me merite ne vendin e pare. Ka revolucionarizuar te gjithe parashikimet e bera.”

“Inter mbetet skuadra ime favorite, por rrezikon te humbase kete Scudetto qe ka qene me i thjeshte per tu fituar se sezonet e kaluara.”

“Juventus? Vetem nje i cmendur mund te besoje te ata. Por nese tre skuadrat e para do lene Juventusin ti kaloje, duhet ti vije turp.”

“Torino-Inter? Une kam menduar gjithmone se VAR eshte nje skandal dhe kjo gje me ka dhene nje konfirmim me shume.”

“Arbitri ka gabuar, por gabimi i madh dhe i tmerrshem eshte se ai nuk eshte therritur per te pare rastin ne monitor.”

“Une jam nje interist, por ajo qe ndodhi ne Torino ka qene nje turp i madh per te gjithe arbitrat ne Serie A.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.