Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,573 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Del emri i Lucas Vazquez: priten zhvillime…

CdS – Del emri i Lucas Vazquez: priten zhvillime…
  • On 16/07/2016, 12:15

Sipas Corriere dello Sport objektivet kryesor te Inter jane Gabriel Jesus dhe Cuadrado. Por ne listen e Piero Ausilio eshte shtuar nje emer i ri, Lucas Vazquez. Drejtori sportiv zikalter e ndjek prej kohesh talentin spanjoll, por per momentin Florentino Perez nuk do te lejoje te shitet. Emri eshte i fresket dhe priten kontakte dhe zhvillime per kete mundesi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.