Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

5,576 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Di Maria e Vidal: mund te behet. Inter gati sulmin per argjentinasin e nxjere ne shitje nga PSG.

CdS – Di Maria e Vidal: mund te behet. Inter gati sulmin per argjentinasin e nxjere ne shitje nga PSG.
  • On 23/07/2017, 10:28

“PSG po thyen cdo parashikim. Deshiron me cdo kusht Neymar dhe eshte shume afer Alexis Sanchez nga Arsenal. Ne krahun tjeter Inter eshte gati te rikthehet mbi Di Maria, enderr e vjeter e cila tani mund te behet realitet, pasi me keto dy blerje nuk do kete me hapesira. Keshtu mund te jete Di Maria blerja e madhe e kesaj vere per Inter. Eshte edhe Vidal, i cili nuk duket shume i qete tek Bayern, sipas Corriere dello Sport gjithcka eshte e hapur”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.