Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,421 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Inter, Brozovic eshte ne shitje. E kerkon Roma? Mund te shkoje tek verdhekuqte vetem nese…

CdS – Inter, Brozovic eshte ne shitje. E kerkon Roma? Mund te shkoje tek verdhekuqte vetem nese…
  • On 26/08/2016, 10:46

Ardhja e Joao Mario tek Inter do bej qe Brozovic te largohet. Corriere dello Sport tregon disa te reja: :Inter e ka nxjere ne shitje Brozovic per arsyen e Fair Play Financiar dhe nuk i ben skonto askujt. Inter deshiron vetem cash dhe jo me pakt se 20 milion. Roma ka shfaqur interes por nuk eshte gati te paguaj shifren e kerkuar nga Inter. Spalletti e Sabatini e pelqejne shume por i ka ndeshkuar disi nga skualifikimi nga Champions. Agjenti i Brozovic e ka takuar Sabatinin muajt e shkuar. Kroati kerkon te shkoje ne nje klub te madh, refuzimi i kontrates se re nga Inter e ka shtyre akoma me shume largimin e tij. Liverpool ka shfaqur interes por kroatit i pelqen te luaj tek Roma, ndersa klubi romak do investoje vetem nese largohet Paredes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.