Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,471 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cesari: “Cholo shume i qarte. Interi po mendon te ardhmen me te”.

  • On 27/04/2016, 11:48

Pas lajmeve dhe deklaratave te Simeones se nje dite do te rikthehet tek Interi, nga studiot e SportMediaset ka ardhur komenti i ish-arbitrit Graziano Cesari:

“Diego Pablo Simeone ka qene shume i qarte. Ka thene se flet shpesh me zevendes presidentin zikalter Zanetti. Ka shume pak dyshime: Interi po e mendon seriozishte te ardhmen me trajnerin aktual te Atletico Madridit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.