Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 2, 2021

Scroll to top

Top

738 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FcIN- Shume zera per largimin e Mancinit nga Interi, por vullneti i trajnerit eshte i qarte: Deshiron Interin dhe per sezonin e ardshem.

FcIN- Shume zera per largimin e Mancinit nga Interi, por vullneti i trajnerit eshte i qarte: Deshiron Interin dhe per sezonin e ardshem.
  • On 01/03/2016, 14:01

Interi po kalon nje perjudhe te veshtire me rezultate negative te cilat e kane larguar nga lufta per Titull por kane vene ne rrezik dhe Champions. Si pasoje e ketij momenti, zerat e merkatos po vene gjithnje e me shume ne dyshim te ardhmen e Mancios si trajneri i Interit per sezonin e ardhshem, i cili mund ti thoje per here te dyte lamtumire stolit zikalter.

Ne media flitet dhe per dyshimin e Tohir mbi aftesite e Mancinit, dhe se po kerkohet nje trajner per zevendesimin e tij (mediat ndoshta kane harruar besimin e shfaqur ne cdo deklarate te Tohir ndaj Mancinit).

Sipas te dhenave qe ka kerkuar dhe gjetur FcInterNews, pavarsisht ketyre skenareve  Mancini nuk ka asnje synim per te lene Interin ne vere, por deshirone te vazhdoj projektin e nisur ne nentor te 2014-tes dhe ne sezonin e ardhshem.

Me pak fjale vertet klasifikimi i Interit ka rene dukshem krahasuar me disa jave me pare, por vullneti dhe deshira e Roberto Mancinit eshte te vazhdoje te qendroj ne krye te stolit zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.